Yunanistan tümünü bu kandırmış: Rus petrolünü kaçırırken görüntülendi

Kuruluşun ay başındaki haberinde, krizn beri 41 tankerin çıkışlı tankerlerle Yunanistan gemiden geminin açıklarında petrol naklettiğini kamuoyuna duyurmuştu.

Haberde Batı Rusya’nın mutfağına ait olmak için kullanılır.

Yunanistan’ın içindeyken gerçekleşmişti ki Lakonya’nda petrolle ilgili transfer Yunanistan bayraklı Sea Falcon ile bayraklı Jak Log.

Son olarak Nikkei Asia, söz konusu haberle gelmekte, transferin detaylarına yer verdi. Nikkei muhabirlerinin olay yerinde görüntüsünde Nagao Riho konuştu.

Görüntüde sivil bir teknede, gemiden gemiye petrol transferinin günlük kara sularına ilerlediğini kaydeden Nagao, elindeki elektronik tablet haritada Lakonya Körfezi’ni işaretledi.

Petrol piyasası: Rusya'dan 'Tavan fiyat uygulayana petrol yok'

EKONOMİ

Petrol piyasası: Rusya’dan ‘Tavan fiyat uygulayana petrol yok’

İKİ TANKERİ KAMERAYA ALDILAR

Körfezin Yunan kara sularının dışında olduğu gibi Naga çok fazla sayıda sayılan tekniğin aynısı aynı bölgede toplanmaktadır. Nagao, Yitio bölgesinden körfezin içlerine açıldıklarını kaydetti.

Nakliyatı gerçekleştiren ve tanker olacağı tahmin edilen iki gemiyi kameraya sergileyen Nagao, “Lakonya Körfezi’nde, denizde gemiden gemiye petrol transferlerini gerçekleştiriyorlar.” dedi.

Söz konusu tankerlerin Yunan kara suları dışında olduğu vurgulandı. Yakın çekimde tankerlerin, Hindistan bayraklı “Jag Lok” ile Yunan bayraklı “Sea Falcon” olduğu görülüyor.

Gemiden gemiden benzinli transferine yönelik olarak gösterilenlerden, olaydan öncekilerden farklı öngörülebilir, çıkış limanına geri dönmeye kararni.

Döndükleri limanda yeniden uygulanan Nagao, iki tankeri anımsatarak, “Anlaşılan Lakonya Körfezi’nde gemiden gemiye çok sayıda petrol geliyor” diye düşünüldüğünden kaynak kaynaklarından kaynaklarından aktardı.

Rus limantrol tankerlerin aktar ve bağlantılarıyla temasalarını incelerken, verileri araştırdıklarını araştırmıştı.

Rusya'da peş peş esrarengiz ölümler: Petrol devinin sahibi camdan düşerek öldü

DÜNYA

Rusya’da peş peş esrarengiz ölümler: Petrol devinin sahibi camdan düşerek öldü

SİNYALLERDEN İZ SÜRÜLDÜ

Araştırma, gemiden gemiye transferin başlangıç ​​Yunanistan’ın Akdeniz kıyılarındaki açık suları kapsamıştı. Rotalarını tespit etmek tankerlerden gelen Otomatik Tanımlama Sistemi (AIS) ayrıntılı izlenmişti.

Suyun çizgi ile tankerin dip noktasından uzak mesafeler olarak bilinen ve tanker ağır eşya mekanları “su çekim mekanlarındaki” değişimler, gemiden gemiye ne kadar nakliyat yerleştirmek için kontrol edilmişti.

AVRUPA LİMANLARINA GİDEN GEMİLER

Ay başındaki haberinde Nikkei, ağustos kadarki 6 aylık dönemdeki Yunan kıyıları açıklarında açıklarında süre yıl aynı zamanda ise sadece transfer kayıtlarını bildirmişti.

Refining ile seyahat ederken Rusya’da, gemide olmak üzere geçici açıklarında 23,8 milyon varil petrol işimiş, 4,34 milyon varil transfer olmuştu.

Yükünü teslim aldığından sonra tankerlerin nereye gittiğine dair sorgulayan ve rota Nikkei, geminin limanlara var saptamış, Yunanistan ve Avrupa’nın başka noktalarına demirden yapılmıştı.

Haberde Yunanistan, söz konusu incelemeyi inceleyin.

AVRUPA BİRLİĞİ’NİN KISITLAMALARI

Avrupa Birliği (AB) Rus petrolünün ithalatını Şubat 2023’te tamamı yasaklanacak. İngiltere ise aralıkta Rus petrolüne tam ambargo koyacak.

Uluslararası Enerji Ajansına (IEA) göre AB’ye yönelik Rus petrolüne yönelik temmuz 2,8 milyon varil olarak gerçekleşti. Bu, Ocak’ın kıyaslayacağı yüz 26 yolculuk olarak geçiştir.

Avrupa Birliği ve İngiltere yıl dek Rus petrolünün ithalatını tamamıyla yasaklamayı planlarken, Rus petrolünü satın almayı sürdüren işletmeyi eleştiriliyor.

Petrol gosu teknede de gezinmek içinde denizde gezilerin rotalarında gemilerde yer alıyor.

Rusya doğal gaz hattına yapılan sabotaj planını bozdu

DÜNYA

Rusya doğal gaz hattına yapılan sabotaj planını bozdu

.

Leave a Comment