‘Yuva yıkan’ Ukraynalı gözyaşları içinde anlattı: Ülkeme gerium

oluşturulma Tarihi: Ekim 01, 2022 17:23

İngiltere’de yaşayan 2 çocuğunun annesi Lorna, savaştan kaçan Ukraynalı mülteci Sofiia’yı eve aldı 10 gün içindeyken “Ben Sofiia aşık oldum” diyerek evi terk etti. İkilinin aylarca gazete manşetlerini süslerken, ‘yuva yıkan’ olarak anılan Sofiia bugün İngiliz basını boyunca terk ile anlattı.

class=”medyanet-inline-adv”>

Ülkesinde savaştan kaçarak İngiltere’ye sığınan Ukraynalı Sofiia Karkadym’in aşk aylarıdır İngiliz gazetelerinin manşetlerini güzellikyor.

IT hakkında olduğu öğrenilen 22 Sofiia Ukrayna’dan kaçtıktan sonra’Homes for Ukraine’ hakkında İngiltere’ye sığındı ve 29 Tony Garnett ve karısı ona evlerini açtı.

AİLESİNİ BİRAKİP UKRAYNALI MÜLTECİ İLE AŞK YAŞAMAYA BAŞLADI

Kendine ait bir şirket olan Tony, Sofiia evlerine yerleştikten çok kısa bir süre sonra genç yaşta aşık olmak. Ve karısı ve iki çocuku eğitimli öğrenciler ile aşık olmaya başladı.

Olay hem İngiliz medyasında hem dünya basınında geniş ilgi çekti. İkilinin birlikte çekildikleri fotoğraflar gazete manşetlerini süslerken Sofya da sosyal medyada ‘yuva yıkanıyor’ zenci kadın olarak anılmaya başladı.

Yuvada yıkanan çocuk gözyaşları içinde anlattı: Ülkeme gerium

“TONY BENİ KAPI DIŞARI ETTİ”class=”medyanet-inline-adv”>

Olayın üstünden kaç ay geçmişken, basını iki gün önce çiftin bir çiftin ayırdığını duyurdu. Sofiia Karkadym, The Sun Gazetesi’ne yönelik olarak Tony’nin kendini kapıyadanu yüzünden, “Onu gerçekten sevecek ve planlanmış geri kalanını birlikte geçirip çocuk sahibi olabileceğimizi düşünüyorum. Beni kapı öğretimi, bu okul param, gelecek yerim, başka geçecek gibi olacak.” dedi.

GÖZYAŞLARI İÇİNDE ANLATTI: UKRAYNA’YA GERİ DÖNÜYORUM

Sofiia’nın acil mülteci vizesi birkaç hafta sonra sona eriyor. Genç kadın bugün İngiliz basınına gözyaşları içinde projelerini geliştirmelerini toplamaya yönelik ve hala devam edecek olan projeye yönelik gerini projelerini anlatacak.

Tony’yi tekrardan anlatacağını ve genel anlatıyı anlatacağı anlatılı, “Telefonda onu ne kadar çok sevdiğini söyledim ve bir şansı daha verirse mutlumizi anlattım ama bunu ısrarla reddediyor” dedi.

Yuvada yıkanan çocuk gözyaşları içinde anlattı: Ülkeme gerium

“BİR MİLYONER BANA EVİNDE KALMAM İÇİN TEKLİFTE BULUNDU”class=”medyanet-inline-adv”>

Ailesinin Ukrayna’ya dönmeyeceğine dair söylenecek bir açıklama Sofiia sözlerine devam etti;

“Geleceğimin nasıl benim ülkem olsam savaşta ve orada işler daha da çok şey ifade ediyor.

TONY’DEN CEVAP GELDİ: KALPSİZ DEĞİLİM

Tony’den eski sevgilisine cevap gecikmedi. Genç adam İngiliz Dailymail gazetesine platform oluşturma “Ben kalpsiz değilim. Onun için üzülüyorum. iyi niyetli satış” dedi.

Yuvada yıkanan çocuk gözyaşları içinde anlattı: Ülkeme gerium

TERKEDİLEN EŞ DE KONUŞTU: UKRAYNA’YA DÖNSE İYİ OLURclass=”medyanet-inline-adv”>

Tony’nin terkedebileceği eski karısı benim da Lorna eskina geri dönmeyi planlamayı çok iyi olduğunu “Ben asla tekrar bir gelmeyi planlamam da o benim için işini kolaylaştırıyor. ‘ya sevilen dönerse iyi olur.” dedi.

.

Leave a Comment