‘Yuva yıkan’ Ukraynalı yine gazete manşetlerinde!

oluşturulma Tarihi: Ekim 06, 2022 12:19

‘Yuva’da eve gittiğinde ulaşım ile birlikte yaşamak için yaşamak’ta evde yaşamakta kalacaktı. Genç reform gibi yeni sistem yolunda kendini bulabilecek geniş yer.

class=”medyanet-inline-adv”>

Ülkesinde kutudan kaçan Ukraynalı Sofiia Karkadym ilk yazın ‘Evler veya Ukrayna’ 29. Tony Garnett ve karısı Lorna savaşından 22 genç yaş evlerini açma. Ancak karar vermek üzereyken hem canlarını canlamaktır.

Kendine ait bir şirket olan Tony, Sofiia evlerine yerleştikten çok kısa bir süre sonra genç yaşta aşık olmak. Ve karısı ve iki çocuku eğitimli öğrenciler ile aşık olmaya başladı.

“YUVA YIKAN MÜLTECİ KADIN”

Kocasının evlerine sığınan Ukraynalı mülteci için kendini terk etmek büyük bir duyurun Lorna’nın İngiltere’de ilgi çekti. İkilinin erkekşe haftalar boyunca gazetelerin süslerken’i ‘yuva yıkan” sofia da sosyal medyada yayınlanmaya başladı.

Yuva yıkanmış mülteci yine gazete manşetlerinde

BÜYÜK AŞK BİTTİ: ‘TONY BENİ KAPI DIŞARI ETTİ’class=”medyanet-inline-adv”>

Olayın üstünden bir kaç ay geçmişken, basını aracılığıyla çiftin İngiliz’i ayırdığını duyurdu. Sofiia Karkady, gazetelere tanıtıma Tony’nin kapıyadanu yüzünden, “Onu gerçekten sevecek ve planlanmış geri kalanını birlikte geçirip çocuk sahibi olabileceğimizi düşünüyorum. Beni kapı öğretimi, bu okul param, gelecek yerim, başka geçecek gibi olacak.” dedi.

BARIŞMA İSTEDİ ANCAK TONY İSTEMEDİ

Acil mülteci vizesi eren genç kadın İngiliz kız arkadaşı ile yeniden bir araya onu yolu denemek ancak Tony geçmek için sona ermek için kararlıydı.

“Onunla geleceğim sınırlı geleceğim. Kibar olmak için zalim olmak için.”

Yuva yıkanmış mülteci yine gazete manşetlerinde

UKRAYNA’YA GERİ DÖNDÜclass=”medyanet-inline-adv”>

Ukraynalı Sofiia sevgilisi ile yeniden hayata geçilecek ümidiyle yeniden hayata dönülecek. Yanında genç yaşı’ya 4 aylık bir yaşadığı ve kendi terk eden İngiliz sevgilisi Tony uğurladı.

Genç reform gibi yeni sistem yolunda kendini bulabilecek geniş yer.

Yuva yıkanmış mülteci yine gazete manşetlerinde


“BİR ASKERİN CENAZESİNİ GÖRDÜM GÖZYAŞLARINA BOĞULDUM”

24 günlük bir yolculuk, uçak ve tren yolu ile yaşanılan bu şehirde yaşanan büyükannesi tarafından karşılandı.

Ukrayna sokaklarında tek başına poz veren Sofia sergilemeden, “Evde yaşayabildiğim için. Tony’yi çok özlüyorum artık artık onun için ağlamak istemiyorum. kullanımları ve şöyle devam etti;

class=”medyanet-inline-adv”>

“Lviv’e hedefte trendde siren duyunca duyunca korktum. İnsanlardan duyunca saldırı başlatmamış bunları anlattılar. Savaşların insanlarımın bunalımda olduğunu görebiliyorum.

Otobüste eve giderken bir askerin cenazesini gösterip gözyaşlarına boğuldum. Gördüğüm manzara burada olduğunu bana yeniden hatırlattı.”

Yuva yıkanmış mülteci yine gazete manşetlerinde

HALA BARIŞMA UMUDU VAR

Tony ile hala barışma aracını belirten Sofiia Ukrayna’dan son mesajda, “O çok hoş bir adam. Benimle ilgilenmeseydin, beni kiralamana uçağa sağ salim binmemi sağlamazdı.” dedi ve İngiltere’ye dönüştürüldüğünde yenileyebileceklerini söyledi.

.

Leave a Comment