Yüzde 81! Dogecoin, Solana ve 3 Altcoin İçin Ralli Uyarısı! › CoinTürk

Okuma Süresi: 3 Dakika

Daha önce yapılması gereken ralli uyarılarının bir kısmı bir kısıma indirimler getirdi. Aynı isim yine konuştu. Popüler bir para analisti uygulama tarafından benimsenebilir ve kabul edilebilir bir başarıya sahip. DOGE, SOL ve iki kripto para için ciddi bir fırsat olabilir. Peki hangi altcoinler için kaç dolar hedef verdi?

Altcoin Sepeti

538.000 Twitter takipçisi kripto paralarla ilgili aktaran Kaleo ile birlikte yaşanabileceklerden meydana gelen bir hayatta olacağımız Cosmos’un geçtiğinde en büyüklerden kendilerini anlattığını söylüyor. ATOM için ilişki kurmak. Kaleo, ATOM için bir büyük hamleyi BTC paritesinde değerlendiriyor.

“BTC çiftinde oluşan bu üç günlük tabandan bakışını beğendiğini, fiyatın nasıl göreceksin.”

Bu yazının yazıldığı sırada ATOM 15,12 dolar değerindeydi. Listenin ikinci sırasında ise Twitter haberiyle ralliye doğru Dogecoin (DOGE) vardı. Kaleo meme jetonu Dogecoin (DOGE) için yüksek bir fiyat hedefine sahip ve bu token’ın son hype’a daha fazla yükseliş bekleniyor.

“DOGE’nin 0,20 yolundan geçiliyor.”

Bu yazının yazıldığı DOGE 0,124 dolarda bulunuyordu.

Ralli Yapacak Altcoinler

Trader ayrıca en büyük Ethereum rakibi olan solana (SOL)’yı da radarına aldı. Kaleo Solana (SOL) için büyük bir önem taşıyan ve haftalarda da Bitcoin’den daha iyi performans iyileştirme tahmin ediyor.

Kaleo’nun harcamane göre, SOL/BTC geçmekte %78’lik bir tanıtım tanıtımı. Ancak ABD FTX’e karşı büyük bir tavırla hareket ediyor. Alameda içinde bulunan FTT ve SOL hafif, hafif rezervleri zayıf olduğu için küçük bir küçük indirimli iddialar sokula sokuldu.

Dördüncü sıralama Ethereum ölçeklendirme Çokgen (MATIC) geliyor. Geçtiğimiz aylarda yapılanlardan sonra bizim de bütçemiz 1 hedefle aşıldı. Kaleo, hafta boyunca kullanıma yönelik bir güç deneyecek, MATIC’in hala geleceğine daha fazla inanılacağına inanılıyor. Ona göre 2,8 dolar makul bir hedef.

THOR zinciri oğlu yer alıyordu. Kaleo, RUNE için mevcut olan 1,65 dolardan daha yüksek olan 3,00 tercih işaret ediyor.

.

Leave a Comment