Ziraat Bankası Bankkart’ı olanlar yaşadı! O kampanyaya SMS ile katılana 500 TL hediye verilecek!

Ziraat Bankası herkesin beklediği o açıklamayı yaptı. Kampanyaya katılan herkes 500 TL kazanabilecek. Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden içerik haber ile birlikte kampanyanın 31 Aralık 2022 sonuna kadar devam edeceği belirtildi. İşte Ziraat Bankası kampanya detayları…

Ziraat Bankası son kampanyasının detaylarını açıkladı. Sms ile katılan herkes 500 TL ikramiye kazanır. Ziraat Bankası kampanyalarını yakından takip eden yönetimin yeni kampanya detaylarını gerçekleştirmeye başladı. İşte Ziraat Bankası kampanya detayları…

ZİRAAT BANKASI KAMPANYA DETAYLARINI AÇIKLADI

Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden yayınlanan karar ile birlikte yeni kampanya detayları belli oldu. Ziraat Bankası kampanya detayları şu şekildedir:

Bankkart kredi ya da banka kartı özelliği bulunan müşteriler Vatan Bilgisayar üzerinden tek hücrelerin yapacağı 5.000 TL ve üzeri alışverişlerde için 500 TL indirim verilecek.

Bankkart kullanımı

Vatan bilgisayar mağazalarında ya da internet sitesi pankart ile 15 Kasım-31 Aralık tarihleri ​​arasında yapılan 5000 TL ve üzeri alışverişlerde 500 TL indirim yapılacak.

Kampanyaya katılım için Bankkart Mobil ya da bankkart.com.tr adresinden erişebileceğiniz gibi VATAN yazıp 4757’ye SMS göndererek de kampanyaya katılabilirsiniz.

Belirlenen süre içinde kampanyalara göre belirlenen ile sevdiklerin kişiler 500 TL indirim alamayacak.

Kampanya kapsamında indirim 10 Ocak 2023 tarihinde yapılan işlem kredi kartı Ekstrem veya tahmini yansıtılacaktır. Kampanya kapsamında en fazla 500 TL indirim kazanabilirsiniz.

banka kartı

Bankkart bireysel müşteriler kampanyaları kapsamında yer almaktadır. Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz ürünleri ile yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir. Kampanya için birleşmeler asıl kart sahipleri için geçerlidir. Ek kart veya sanal kart ile yapılan harcamalar asıl kart harcamaları içinde yer alacak.

Kart üzerinden para yükleme, nakit çekme, ön provizyon, iade, iptal ve Bankkart Lirası kullanımları kampanyaları kapsamında yer değerlendirmesi. Kampanya kapsamında iade edilen ürünler için indirim hizmeti geri alınır. Ziraat Bankası ve Vatan Bilgisayar ortak kampanyaları kapsamında kampanya hükümlerinde değişiklik yapma hakları bulunmaktadır. Kampanya koşullarını değiştirebilirken durdurma hakları da bulunmaktadır.

Leave a Comment